Продукція / Запитання та відповіді (FAQ)

1. Які КПК / смартфони краще використовувати для роботи?

Для роботи мобільного додатка Impulse Soft підходять практично будь-які КПК / телефони / смартфони / планшети з операційною системою Android будь-яких виробників. Мінімальні вимоги до обладнання:

  • Операційна система: Android версії 2.2 і вище
  • Розподільча здатність екрану 240x320
  • Частота процесора: 600 МГц
  • Розмір оперативної пам'яті: 256 МБ
  • Наявність gsm-модуля
  • Наявність GPS-модуля (при необхідності відстежувати положення торгових представників)

Якщо частота процесора або обсяг оперативної пам'яті нижче рекомендованих, то це позначиться на швидкості роботи програми з великою кількістю заявок при великому асортименті товарів. При невеликому обсязі замовлень (невеликій кількості товарів) зменшення швидкості роботи може бути не настільки істотним, а може й не бути зовсім.

2. Яке додаткове апаратне забезпечення вимагається для обміну з центральною базою даних?

При використанні комунікаторів / смартфонів достатньо вбудованого GSM-модуля для підключення до інтернету. У цьому разі додаткового обладнання не потрібно. Якщо в роботі використовуються зображення то для вивантаження/завантаження бажано використовувати швидкісний мобільний інтернет або WiFi.

3. Як працює обмін даними c центральною базою даних?

Обмін між офісом і КПК здійснюється через FTP-сервер. Принцип роботи обміну в наступному: з центрального офісу періодично кілька разів на день (вручну або автоматично залежить від використовуваної облікової системи) відправляються файли з інформацією про товарні залишки і взаєморозрахунках на FTP-сервер. Торгові агенти в будь-який зручний для них час отримують дані з FTP-сервера. Після набору заявок торговий представник в будь-який зручний час відправляє заявки на FTP-сервер, звідки вони завантажуються в облікову систему (знову ж, вручну або автоматично залежить від використовуваної облікової системи).

4. Чи відрізняються дані одержувані різними торговими представниками?

Список товарів / продукції, клієнтів, залишки товарів та типи цін, взаєморозрахунки клієнтів налаштовуються індивідуально для кожного торгового представника в обліковій системі.