Допомога. 9. Програма не запускається (gps)

Помилка “Програма не запускається” виникає в тих випадках, коли для КПК встановлені налаштування відслідковування за допомогою gps. Повідомлення може бути кількох типів:

1. “Програма не запускається. Увімкніть GPS”. Необхідно увімкнути відслідковування gps в налаштуваннях телефону.

2. “Програма не запускається. Немає дозволу на використання GPS”. Необхідно зайти в налаштування телефону, обрати пункт “Програми” (“Додатки” або “Диспетчер програм”) знайти там Impulse та зайти в нього, перейти в пункт “Дозволи додатків” та увімкнути дозвіл на використання геоданих.

3. “Програма не запускається. За сьогоднішній день координати GPS жодного разу не були отримані” або "Програма не запускається. Не були отримані координати GPS за останні ХХХ хвилин”. Ці помилки означають, що не отримуються координати з супутників. Необхідно увімкнути геолокацію, увімкнути мобільний інтернет та вийти з приміщення. Зазвичай вперше координати отримуються протягом хвилини. Якщо за деякий час координати не отримуються, то необхідно завантажити з “Play Маркет” програму для перевірки геолокації (наприклад, gpsTest) та перевірити, чи може фізично пристрій отримувати gps координати. Якщо gpsTest координати також не відображає, то необхідно змінити пристрій або відключити відстеження для цього КПК(відключення відстеження передбачає обов”язкове перевстановлення програми).